Uwolnij się od długów! Upadłość konsumencka stanowi legalną i skuteczną drogę do wyjścia z zadłużenia i powrotu do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

1.     Pomoc w Procesie Upadłości: Oferujemy pełną asystę prawną w procesie przygotowania i złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

2.     Koszt: Prowadzimy sprawy o ogłoszenie upadłości konsumenckiej od 1900 zł brutto. Ostateczną wysokość wynagrodzenia ustalamy zawsze indywidualnie po zapoznaniu się Twoją indywidualną sytuacją.

Upadłość konsumencka może być sposobem na wyjście z zadłużenia. Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Razem rozwiążemy Twój problem.

Zapytaj o wycenę

Nasze wynagrodzenie jest zawsze indywidualnie ustalane z klientem. Stosujemy cztery podstawowe sposoby rozliczania:

– ryczałt za umówioną pracę,

– wynagrodzenie za godzinę pracy,

– ryczałt plus dodatkowo wynagrodzenie uzależnione od wyniku sprawy.

Stawkę ryczałtową ustalamy w oparciu o szacunkowy nakład pracy jaki będzie potrzebny przy danej sprawie.

Dane kontaktowe

noun-map-pin-1037256 kopia

ul.Mickiewicza 14/1

10-509 Olsztyn

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję