Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie rejestracji Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.) poprzez internetowy system S24. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów krajowych, jak i zagranicznych, z szczególnym uwzględnieniem osób nieposiadających obywatelstwa polskiego.

Nasze usługi obejmują:

1.     Kompleksowe Doradztwo: Zapewniamy wszechstronną pomoc prawną oraz konsultacje na każdym etapie procesu rejestracji, dostosowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb i wymogów prawnych.

2.     Asysta w Procesie Rejestracji: Oferujemy pełną obsługę w zakresie przygotowania i złożenia wszystkich niezbędnych dokumentów, wymaganych do zarejestrowania spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS).

3.     Czas i Efektywność Procesu: Standardowy czas rejestracji wynosi około dwóch dni roboczych od momentu złożenia kompletnego wniosku, jednakże czas ten może ulec zmianie w zależności od postępowania sądowego.

4.     Struktura Opłat: Nasza opłata za świadczenie usługi wynosi 990 złotych brutto. Dodatkowo, należy uwzględnić opłaty sądowe w wysokości 350 złotych, które są konieczne przy rejestracji przez system S24.

5.     Korzyści dla Cudzoziemców: Spółka z o.o. jest atrakcyjną formą działalności gospodarczej w Polsce, szczególnie dla osób nieposiadających polskiego obywatelstwa, zapewniając stabilność i wiarygodność biznesową.

6.     Wymóg Profilu Zaufanego: Rejestracja spółki przez system S24 wymaga posiadania profilu zaufanego przez wszystkich wspólników oraz członków zarządu spółki. Jesteśmy przygotowani, aby nieodpłatnie pomóc w założeniu takiego profilu.

Zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią w celu uzyskania dalszych informacji oraz rozpoczęcia procesu rejestracji Spółki z o.o. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić najwyższy standard obsługi.

Zapytaj o wycenę

Nasze wynagrodzenie jest zawsze indywidualnie ustalane z klientem. Stosujemy cztery podstawowe sposoby rozliczania:

– ryczałt za umówioną pracę,

– wynagrodzenie za godzinę pracy,

– ryczałt plus dodatkowo wynagrodzenie uzależnione od wyniku sprawy.

Stawkę ryczałtową ustalamy w oparciu o szacunkowy nakład pracy jaki będzie potrzebny przy danej sprawie.

Dane kontaktowe

noun-map-pin-1037256 kopia

ul.Mickiewicza 14/1

10-509 Olsztyn

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję